Domki w okolicy Babiej Góry

.

Z roku na rok nasza  BAJKOWA  brygada się powiększa, wcześniej pomagali chłopcy, teraz także ich  dziewczyny . POZNAJCIE NAS:

IWONA – urodzona optymistka – wszystko widzi w kolorowych barwach. Zajmuje się logistyką i organizacją. Kocha wszystkie dzieci, prowadzi zajęcia i zabawy- to one sprawiają najwięcej radości i napędzają do działania. Jest otwarta na nowe znajomości. Jej  pasją   jest aranżacja i dekoracja . W wolnym czasie uwielbia spacery i wędrówki po górach.

BANDI – stolarz, złota rączka. Na co dzień prowadzi własną stolarnie. Podczas sezonu  turystycznego organizuje wycieczki terenówką na bacówkę. Dotrzymuje towarzystwa podczas wspólnej integracji – podczas ognisk przygotowuje najsmaczniejsze pstrągi na świecie! Produkuje domowe nalewki i przetwory. Jego zamiłowaniem jest gra aktorska w teatrze. W wolnym czasie jeździ na swoim chopperze.

MACIEK – dusza towarzystwa, zawsze pogodny i uśmiechnięty. Urodzony optymista po mamie. Naprawia drobne usterki i utrzymuje porządek wokół BAJKI. Razem z Natalią prowadzi zajęcia dla dzieci. Kocha zwierzęta – najbardziej konie. Jego pasją jest gra na harmonii. Uwielbia kontakt z naturą. Czas wolny spędza na czytaniu książek. 

NATALIA-perfekcyjna Pani domu. Pełna energii i pomysłów, zawsze gotowa podjąć się każdej pracy. Uwielbia pomagać w kuchni i zajmować się utrzymywaniem porządku w domu. Największą radość sprawiają jej zabawy z dziećmi. Kocha zwierzęta – największą miłością darzy króliczki. Czas wolny lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu i na podróżowaniu.

JASIU – pomysłowy „DOBROMIR” – wszędzie go pełno , niema dla niego rzeczy niemożliwych. Ma wiele talentów i pasji, jest zapalonym strażakiem, tańczy i śpiewa. Swoje zamiłowanie  do drewna rozwija pod okiem taty. Od najmłodszych lat pomaga w gospodarstwie – kocha wszystkie zwierzęta – Jego natomiast kochają wszystkie  dzieci.

AGATKA – niepoprawna romantyczka i artystyczna dusza. Od przedszkola tańczy i śpiewa w parze z Jaśkiem w  orawskim   zespole . Marzy, by razem z Nim  założyć farmę na końcu świata. Wspólnie prowadzą swoją  „Manufaktura Renifera”, w której tworzą swoje niepowtarzalne rękodzieło.